Каталог товарів
Клієнту
Тема сайту:
+38 (067) 215-99-28
Наша адреса
Харківська область, м. Харків В нас немає самовивозу. Швидка відправка з власного складу Новою з м. Харків
Телефони
Графік роботи
  • Пн-Нд: з 9 до 18
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Як виправити недоліки вікна за допомогою штор

Як виправити недоліки вікна за допомогою штор

Не всі знають, але штори служать не тільки для забезпечення приватності особистого життя. При правильному підборі вони можуть стати яскравим акцентом, прекрасним декором, а що найголовніше, здатні виправити недоліки непропорційного вікна. Як таке можливо? Давайте розглянемо популярні варіанти та шляхи вирішення проблеми.

Асиметричне розташування

Нерідке явище - вікно не посередині стіни, а де-небудь з краю, майже в кутку. В такому випадку стандартний комплект фіранок, до якого всі звикли, буде виглядати м'яко кажучи погано. З одного боку штори виявляться занадто «рідкими», а біля стіни, навпаки, - дуже збитими. В такому випадку вихід досить простий - замість двох повісити одну довгу штору з широкого краю. Чи не прорахували з довжиною, штора повинна повністю перекривати вікно з невеликим запасом.

Вузькі вікна

Найбільш дієвий варіант вирішення проблеми вузького вікна - оптична ілюзія. Створити її гранично просто: необхідно щоб карниз виступав з кожного боку вікна мінімум на 25 сантиметрів, а значить, необхідно щоб в цілому він був не менше ніж на 0.5 метра більше. Інакше штори виявляться практично в ширину отвору і візуально вся кімната стане виглядати менше, ніж є в реальності.

Найкращим рішенням є карниз на всю ширину стіни, тоді вікно здасться на порядок ширше, як і всі приміщення. Напівпрозорі фіранки разом з щільними шторами стануть відмінною комбінацією. Перші забезпечать безперебійне надходження природного світла в будинок, а другі - приватність і ще один зоровий обман. У розкритому положенні вони прикриють стіни, ніж ускладнять можливість оцінити реальний розмір вікна, що звичайно ж нам на руку.

У разі, коли вікно до непристойності вузьке, рятувальним колом може стати римська штора. Її особливість в тому, що можна підібрати зливається зі стінами за кольором і візерунком модель, щоб перехід став максимально непомітним. Ставши єдиним цілим зі стіною, штора візуально згладить висоту вікна, зробивши його ширше і приємніше погляду.

Маленькі вікна

Якщо інтер'єр кімнати світлий і з нейтральними за кольором стінами, то маленькі вікна переважно нічим не завішувати, щоб природне світло безперешкодно висвітлював якомога більшу площу. В такому випадку відчуття легкості і свободи в приміщенні згладять як розмір, так і форму вікна.

Але часто питання приватності є більш важливим або ж вид з вікна не зовсім підходить щоб споглядати його в неприкрите вікно. Тоді на допомогу прийдуть всі ті ж римські або рулонні штори.

Низькі вікна

Бувають ситуації, коли забудовник робить гранично низькі вікна, розташовані на відстані більше 35 сантиметрів від стелі. Удвічі неприємно, якщо і сам стеля невисока. Але зневірятися не варто - замість цього необхідно закріпити карниз як можна вище, ідеально якщо під саму стелю, можна навіть втопити його в спеціально передбачену нішу з гіпсокартону. Адже чим вище буде карниз, тим сильніше згладиться непропорційне враження від низького вікна.

Вікна з балконними дверима

Г-подібна конструкція вікна з низхідній батареєю і дверима, що вели на балкон - дуже поширений варіант. Зручно - можливо, красиво - в більшості випадків немає, але скрасити ситуацію все-таки можна. Головне правило: не привертати зайву увагу. Люди часто вигадують щось надприродне, в надії переключити увагу з такого вікна, але тим самим лише привертають увагу. Вступити варто строго навпаки, декорують отвір так, немов це звичайне вікно, нейтральними шторами без малюнка і витіювато.

Вікна у вузькій кімнаті

Особливо незручний випадок для роботи, коли вузьке вікно розташовується на короткій стіні, тоді найбільш раціональним варіантом є як звичайні жалюзі, так і жалюзі-плісе. Але якщо душа лежить до текстилю, штору потрібно трохи обіграти. Повісьте її лише з одного боку від вікна. Візуальний інтерес від подібної асиметрії відверне увагу і внесе різноманітність в простір. Головне, щоб фіранки були прозорими або напівпрозорими, щоб ніяк не заважати вступу природного світла в приміщення.

Широкі вікна

Здавалося б, що поганого в величезному вікні, прекрасно висвітлює будинок, але часом і це стає проблемою. У даній ситуації кращим рішенням буде повісити дві штори так, щоб кожна з них трохи прикривала вікно. Таким чином ми візуально зменшимо ширину вікна без особливих светопотері.

Ще одним виходом із ситуації можуть стати додаткові шторки з такої ж тканини що і основні. Ці смужки можна розмістити по довжині вікна, тим самим поділивши його на кілька частин, створюючи ілюзію правильних пропорцій. Намагайтеся все робити симетрично, розташовуючи їх на однаковій відстані один від одного.

Схожі статті