Каталог товарів
Клієнту
Тема сайту:
+38 (067) 215-99-28
Наша адреса
Харківська область, м. Харків В нас немає самовивозу. Швидка відправка з власного складу Новою з м. Харків
Телефони
Графік роботи
  • Пн-Нд: з 9 до 18
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Огляд MacBook Air 13 на ARM: процесор і нові можливості

Огляд MacBook Air 13 на ARM: процесор і нові можливості

Нещодавно вийшов новий MacBook Air 13 на фірмовому чіпі М1. Разом з ним презентували MacBook Pro і Mac Mini. Тепер у користувачів з'явилася ще більше питань, не зрозуміло, чи варто міняти минулі ноутбуки на новинки, і взагалі, що тепер вибрати MacBook Air на M1 або на звичному Intel? У цій статті ви отримаєте відповіді.

Головна особливість MacBook Air на M1

Ключове оновлення MacBook Air 2020 року - це «начинка», тепер девайс працює на процесорі Apple M1. Тут весь акцент спрямований саме на продуктивність гаджета, адже екран, звук, дизайн залишилися незмінними. MacBook Air на ARM став працювати до 3,5-х разів швидше, а графічний процесор - до 5 разів швидше. Швидкість машинного навчання зросла в 9 разів. Тепер ноутбук здатний пропрацювати без підзарядки до 20 годин, явно більше, ніж попередні моделі.

Ще одна фішка MacBook Air ARM - це беззвучність. У ньому немає ніяких вентиляторів, що є величезною перевагою для багатьох користувачів. Що ж дає такий приплив продуктивності новому ноутбуку? Пятінанометровий процесор Apple M1. Він компактний і в ньому значно більше транзисторів, за рахунок чого навантаження перерозподіляється між ядрами і процес роботи прискорюється. Новий формат енергоефективності висновок ноутбук на новий рівень можливостей. Були проведені різні тестування при різноманітних навантаженнях, що дало корпорації Apple можливість сміливо заявляти про збільшення часу автономної роботи в порівнянні з іншими ноутбуками, які схожі за продуктивністю на мак бук. При однакових навантаженнях новинка може працювати довше конкурентів.

Також MacBook Air 13 здатний монтувати 4К відео в 2 потоки. При чому цей процес відбувається гладко і м'яко, що буде класним перевагою для професіоналів. Тепер ноутбук Apple не просто компактний і зручний, але і тихий, і професійний. На ньому легко можна буде працювати з відео і графікою.

У чому особливість процесора? Він заснований на чіпі M1, який отримав 8 ядер. У пристрої ядра продуктивності і ядра ефективності розділяються між собою. Ядра ефективності контролюють, щоб завдання виконувалися лише тими ядрами продуктивності, які необхідні, вимикаючи зайві. За рахунок цього вдалося досягти балансу між цими двома параметрами і продовжити час роботи батареї. На презентації корпорація показала результати тестів у відомих програмах: Final Cut Pro, Xcode, Logic Pro, Adobe Lightroom. У кожній з них видно приріст продуктивності.

Інші фішки пристрою

Безшумний ноутбук без вентиляторів - цікава новина. З усім виділенням тепла справляється корпус мак бука.

Також в пристрої машинне навчання стало в 9 разів швидше. Це означає, що автоматична корекція фотознімків, яка працює на основі нейромереж, буде справлятися ще спритніше. В цілому процеси стануть швидкими, щоб ви змогли робити свої справи практично миттєво. Нейронні мережі навчаються в процесі використаннями вами MacBook Air Машинне навчання реєструються обличчя, звуки, дії, тим самим полегшуючи вашу роботу, звільняючи ваш час. Процесор виробляє 11 трильйонів операцій в секунду, щоб підтримувати таку роботу нейронних мереж. Фішка в тому, що прискорення є, а більшої витрати батареї немає.

Разом з новою операційною системою Big Sur ноутбук стане ще краще. Завдяки новим інструментам, розробники зможуть оптимізувати свої додатки під новий чіп M1 на архітектурі ARM. А головне, що всі програми в macOS Big Sur будуть добре працювати, як на нових ноутбуках з Apple M1, так і на Intel. Чудова оптимізація системи та апаратної частини допомагає робити пробудження комп'ютера з режиму сну миттєвим, вам залишиться просто відкрити кришку і гаджет запрацює.

Нова технологія Rosetta 2 дозволить користувачам використовувати всі додатки з iPadOS і iOS на macOS. Тепер програм стане ще більше.

SSD-накопичувач став в 2 рази швидше.

Безпека даних все також на рівні. Touch ID разом з співпроцесором Secure Enclave зберігають інформацію в безпеці.

Екран залишився без змін. Такий же якісний Retina-дисплей. У ньому домагалися технологія широкого колірного охоплення P3, щоб зображення були ще більш реалістичними і контрастними. True Tone, висока щільність пікселів залишилися.

Новий процесор обробки сигналу обіцяє поліпшити якість зображення під час дзвінків FaceTime. При цьому саму камеру не поліпшили. Мікрофони, клавіатура «ножиці», великий трекпад залишилися колишніми.

MacBook Air 13 оснастили Wi-Fi 6, що дає можливість працювати в інтернеті швидше.

Відмінності MacBook Air 13 на M1 і Intel

  • Ядер процесора стало в 2 рази більше. Вісім проти чотирьох.
  • Покращена продуктивність новинки, через процесора.
  • На 6 годин автономної роботи більше, ніж модель попереднього покоління.
  • Об'єм пам'яті однаковий.
  • Розмір корпусу і вага не відрізняються.
  • Нове покоління портів Thunderbolt у ноутбука на M1.

При покупці пристрою на 512 ГБ ви отримуєте 8-ядерний графічний процесор, замість 7-ядерного, яким оснащений гаджет на 256 ГБ.

Як ви вже зрозуміли, головна фішка MacBook Air 13 ARM - це чіп Apple М1. Якщо вам важлива велика продуктивність, ви хочете використовувати тонкий маленький ноутбук для професійних цілей, то тепер ви знаєте, на який девайс звернути увагу.

Схожі статті